KTO SME?

 

SUKVET.sk nie je veľkosklad. Nie sme kvetinárstvo. Nepovažujeme sa ani za online obchodníka s kvetinovým tovarom. A nie je nás ani viac ... Som len ja, Vaša kvetinárka Lenka :)

Aranžérskej práci sa profesionálne venujem už vyše 6-tich rokov a počas svojej kariéry (prerušenej rodičovskými povinnosťami) som mala možnosť pracovať v 4 rôznych kvetinárstvach v Košiciach. S odstupom času ďakujem za chvíle strávené v každom z nich, pretože každé mi dalo možnosť robiť to, čo ma baví najviac. 

V každom som sa snažila zákazníkom poskytnúť to najlepšie čo naša predajňa ponúkala. Snažila som sa vyskladať tie najkrajšie aranžmány, kytice či vence. Mala som možnosť stretnúť množstvo milých ľudí a priamo na ich tvárach vidieť, ako dokážem rozveseliť ich alebo ich blízkych. Rozdávaním radosti vo forme kvetinových výtvorov som si uvedomila, že pre mňa práca v kvetinárstve bola a vždy aj bude viac poslaním ako povolaním.

Zákazníci sa za mnou s odstupom času vracali a ďakovali za môj výtvor, posielali slová chvály od obdarovaných a ja som si uvedomila, že toto je to, čo ma poháňa vpred! Nič na svete ma nedokázalo rozveseliť viac, ako spokojný zákazník! Na druhej strane som stále bola iba zamestnanec a tvorila som z toho, čo mi dali. Bola som obmedzovaná priestorom a materiálom.

Preto som založila SUKVET. Nechcem byť viazaná, chcem voľne viazať. Chcem maľovať, chcem tvoriť a chcem dať možnosť ostatným posunúť ten svoj kúsok radosti ďalej. Ďalej niekomu, komu ten kúsok radosti v živote chýba.

Som ešte len na začiatku a viem, že cesta, ktorá ma čaká bude dlhá. Ale verím, že som sa rozhodla správne a že Vy, moji milí zákazníci, budete kráčať touto cestou so mnou.

Vaša kvetinárka,
Lenka Bujňáková